STRONA GŁÓWNA >> O ILCSI

DLACZEGO ILCSI?

Poczucie pewności i zaufanie klienta to kryteria, które wyznaczają standardy pracy Ilcsi. Dostępne w kilkudziesięciu krajach świata kosmetyki organiczne Ilcsi produkowane są z niegasnącym zapałem od ponad 50 lat, odpowiadając najwyższym rynkowym normom. Nadrzędną zasadą Ilcsi jest kierowanie się dobrem klienta poprzez działanie łączące pracę profesjonalnie przygotowanych kosmetologów oraz wykorzystanie doskonałych kosmetyków organicznych Ilcsi.

Naszym celem jest nie tylko upiększanie, czujemy się zobowiązani do poprawy jakości życia zwracających się do nas osób. Jesteśmy do dyspozycji wszystkich, którzy w dzisiejszym, tak szybkim i stresującym tempie życia, znajdą czas, na chwile relaksu i luksusu. Staramy się, żeby każdy zabieg przynosił efekty upiększające, wywołując uśmiech zadowolenia, a nawet ukojenia.

Pragniemy podeprzeć naszą wiarygodność, zarówno węgierskimi, jak też uznanymi międzynarodowymi certyfikatami, które potwierdzają nasze kompetencje. Po to, aby uzyskać najwyższą jakości, większość używanych do produkcji roślin uprawia się w naszym bio-ogrodzie pod kontrolą Biokontroll Hungaria, a przygotowując produkty kierujemy się dyrektywami uznanego na całym świecie BDIH.

Na podstawie osiągniętej pozycji na rynku profesjonalnym, oceny klientów oraz kosmetologów w roku 2008 naturalne kosmetyki Ilcsi zostały nagrodzone i nadano im miano „Superbrands”. W naszej pracy korzystamy z możliwości danych przez naturę i wierzymy, że reprezentując wspólne cele i interesy będziemy wraz z kosmetologami zadowoleni z osiąganych wyników.